Vyberte stránku

Z lavic do lesa 2019
Jarní seriál

V Líšni proběhl třetí díl seriálu závodů Z lavic do lesů

U Selesiánského střediska v Líšni proběhl za chladného, ale slunečného počasí třetí závod seriálu závodů Z lavic do lesů a za účasti stovky účastníků byly k vidění pěkné souboje žáků od první do čtvrté třídy a mladšího žactva. Terém byl poměrně náročný a tak první a druhá třída absolvovala jedno kolo cca 450m, třetí a čtvrté třídy běžely dva okruhy a na mladší žactvo čekaly okruhy tři. Na závěr byli vítězové odměněni plaketami a všichni účastnící dostali sladkou odměnu. Smutné bylo, že domácí ZŠ Horníkova nevyslala do bojů svoje žáky a tak opravdu už nevím co je potřeba udělat, když doslova a do písmene jim to děláme pod nosem. Tímto se samozřejmě připravila škola o celkové kvalitní umístění v družstev. Je to velká škoda hlavně pro děti, že se škola, kde provozujeme sportovní přípravu neúčastní tak kvalitních závodů.

Poslední závěrečný závod proběhne v Bystrci v rámci Bystrckého krosu 11.10.2018 a všichni zájemci jste srdečně zváni.